Şirket Hakkında

Doğan ERGÜN tarafından 1950 yılında kurulan firmamız, 1955 yılında YENİ-İŞ Nakliyat Ambarı Adı ile resmi olarak yurt içi taşımacılık faaliyetlerine başlamıştır. İş Hayatına Sirkeci’de başlayan firmamız 1983 yılında Zeytinburnu Nakliyeciler Sitesine taşınmış ve 2004 yılına kadar kurumsal kimliğini bu isimle sürdürmüştür. 2007 yılında Barış ERGÜN önderliğinde firma adı değişikliği ile MEGA ANADOLU TAŞIMACILIK olarak yurt içi parsiyel, komple ve ürün bazlı taşımacılık faaliyetlerine devam etmiştir.

Bünyemizdeki tır ve kamyonetten oluşan filo ile Malatya, Elazığ, Adıyaman, Adana, Mersin, Gaziantep, Denizli ve ilçeleri olmak üzere altı ana yurt içi hattında 15 şube 200 işinde uzman personel ile hizmet vermektedir. Firmamız, ilk kuruluşundan 73. yılına kadar ilkelerimizden ödün vermeden, sektördeki yenilikleri takip edip geliştirdiğimiz vizyon, misyon ve müşteri memnuniyeti prensibi ile sektörün öncü firması olmaya Ateştuğla/Bağcılar’da devam etmektedir.


Misyonumuz

Sektörde; müşterilerine ve topluma saygılı, hukuka ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık ve emniyet çerçevesinde çevreye duyarlı olarak müşterileri ve çalışanlarının beklentilerini güvenilir ve en üst seviyede karşılamak.

Vizyonumuz

Küreselleşen dünya şartlarında giderek önemi artan lojistik sektöründe MEGA ANADOLU TAŞIMACILIK olarak profesyonel kadrolar, teknolojik gelişmeler ve eğitim çalışmaları ışığında hizmet kalitemizi arttırarak sektörün önde gelen markalarından biri olmak.

Fiyat Al